київрада 5.ua

Київрада прийняла попередні умови щодо переведення 25% місцевого боргу до державного

  Київська міська рада на засіданні прийняла рішення про списання 25% зовнішнього боргу.

  За відповідне рішення проголосували 79 депутатів Київради, передає "Укрінформ".

  "Рішення про мораторій продовжує діяти, ми лише вносимо умови, які були погоджені з кредиторами. Ключові тези цього рішення - переведення місцевого боргу до державного, списання 25% - це економія 202 мільйонів доларів", - зазначив співголова фракції "УДАР-Солідарність", голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков.

  Раніше, перед початком засідання Київради, київський міський голова Віталій Кличко зазначив, що це рішення дає можливість зняти навантаження на місто Київ майже на 5 млрд грн.

  Як повідомляє прес-служба Київради, згідно з рішенням, схвалено наступні попередні умови: по-перше, в ході переведення місцевого боргу до державного змінюються строки погашення облігацій — строком погашення євробондів-2005 пропонується визначити 2019 рік, а євробондів-2011 — 2020 рік (у 2005 році були розміщені єврооблігації на 250 млн доларів з терміном обігу до 6 листопада 2015 року під 8% річних, а в 2011 році - на 300 млн доларів з терміном обігу до 11 липня 2016 під 9,375% річних); по-друге, нові облігації повинні розподілятися між держателями, які візьмуть участь у борговій операції м. Києва, після списання 25% існуючих облігацій, а нараховані відсотки будуть капіталізовані та додані до нових облігацій; по-третє, річний відсоток за новими облігаціями знижується і встановлюється на рівні 7,75%.

  Нагадаємо, 8 жовтня поточного року Київрада на своєму засіданні наклала мораторій на виплату боргу за єврооблігаціями 2005 та 2011 років.

  Попередній матеріал
  На Луганщині виявили велику схованку з протитанковими мінами
  Наступний матеріал
  Минулої доби бойовики стріляли на західних околицях Донецька, поранених і загиблих військових немає
  Loading...