засідання 5.ua

Київрада прийняла до розгляду петицію про демонтаж МАФів біля станцій метро та в підземних переходах

  Електронне звернення набрало 10237 голосів за 10000 потрібних.

  Київська міська рада прийняла до розгляду петицію щодо демонтажу МАФів біля станцій метро та у підземних переходах прийнята до розгляду. Як повідомляє прес-служба Київради, згадане звернення зібрало 10237 підписів за мінімально необхідних 10000.

  Петицію розмістили на сайті міськради 2 січня 2016 року. "З метою збереження архітектурного обліку міста, створення зручних умов для пасажирів громадського транспорту (зокрема метрополітену) та протидії ймовірним терористичним актам пропонується прибрати малі архітектурні форми з місць великого скупчення громадян, у першу чергу - станцій київського метрополітену та підземних переходів", - написав автор звернення Андрій Семенов.

  Зазначимо, що відповідно до рішення Київради від 8 жовтня №103/2006, петиція, яка зібрала 10 тис. підписів, має бути опублікована на сайті Київради протягом трьох робочих днів. Протягом цього ж періоду міський голова повинен направити це звернення на розгляд профільної комісії. Остання має на розгляд 10 робочих днів. На засідання комісії можуть запросити автора петиції. У результаті розгляду комісія готує висновок чи рекомендацію щодо питання і спрямовує їх на розгляд міському голові. Останній повинен або підготувати розпорядження у рамках своїх повноважень, або подати відповідний проект рішення Київради. Проект буде розглядатиметься першочергово на найближчому пленарному засіданні Київради. Про результати розгляду петиції автора інформуватимуть електронною поштою.

  Попередній матеріал
  Надію Савченко, яка продовжує голодування, поклали під крапельницю
  Наступний матеріал
  ВРЮ може самостійно порушувати провадження щодо суддів, але поки що не робить цього - Козаченко
  Loading...