5.ua

Київрада продовжила повноваження Тимчасовї комісії, яка розслідує зловживання Черновецького-Попова

  Депутати Київради вирішили продовжити на 6 місяців повноваження Тимчасової контрольної комісії (ТКК) з вивчення легітимності рішень, прийнятих після травня 2006 року.

  Про це у своєму блозі на сторінці Facebook  10 грудня написала депутат Київради Тетяна Меліхова, яка очолює роботу ТКК.

  "Проведена у Київський міський раді членами-депутатами ТКК з перевірки легітимності попередніх рішень Київради робота та запропоновані пропозиції у сфері покращення питань землекористування КМДА не залишили байдужими депутатський корпус, тому Київрада вирішила продовжити роботу цієї тимчасової комісії ще на півроку", - написала Меліхова.

  Вона також повідомила про рішення направити звіт Тимчасової комісії в прокуратуру для вжиття заходів відповідного реагування та підготувати окреме рішення Київради по викладеним фактам та пропозиціям.

  "Дякую усім депутатам за небайдужість та бажання виконати те, що ми обіцяли киянам – розібратися у темних оборудках, зробити роботу Київради прозорою та унеможливити у подальшому ті махрові зловживання у земельній та майновій сфері, які мали місце за період Черновецького-Попова", - зазначила Меліхова.

  Як відомо, новий склад Київської міської ради на своєму першому робочому засіданні проголосував за створення Тимчасової контрольної комісії з вивчення легітимності рішень Київської міської ради, прийнятих після травня 2006 року (коли місто очолив Леонід Черновецький).

  Попередній матеріал
  РНБО констатує різке збільшення потоку переселенців з Донбасу
  Наступний матеріал
  Європа придумала альтернативу "Південному потоку"

  Київрада дозволила розміщення вимушених переселенців у нежитлових приміщеннях

  Київрада затвердила механізм громадського контролю за ремонтами у житлових будинках

  Київрада хоче надати кінотеатру "Жовтень" статус пам’ятки історії

  Київрада не змогла розглянути незаконні забудови минулих років