Київрада не підтримала пропонований КМДА статут Андріївського узвозу

  Статут Андріївського узвозу знову відмовилися ухвалити депутати Київради. Проект рішення про "Внесення змін до статуту територіальної громади Києва" не набрав необхідної кількості голосів.

  За словами голови комісії з питань культури та туризму Олександра Бригинця, це рішення не має юридичного підґрунтя, тому що статут вулиці не передбачений законодавством України. Нагадаємо, раніше у КМДА заявляли про намір створити "Статут Андріївського узвозу", який надасть усій вулиці статус пам`ятки. За словами чиновників, такий документ дозволить мешканцям контролювати усі рішення Київради, пов`язані з узвозом. Без погодження з громадою, там буде заборонено проведення будь-яких будівельних робіт.

  Олександр Бригинець, голови комісії Київради з питань культури та туризму: "Шкоди ніякої в цих змінах для міста немає, але реальної користі теж ніякої не буде, оскільки ці зміни - вони не посилять статус жодної вулиці історичної, тому що ці вулиці історичні охороняються законом і цей закон, який є на державному рівні - він, нажаль, не працює".

  Начальник ГУ з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю КМДА: "Невідповідності чинному законодавству не буде. Тим паче, що зміни до статуту будуть реєструватися в Мінюсті, тому я думаю, що цей проект рішення буде повністю відповідати законодавству".

  Попередній матеріал
  У Львові презентували виставу у пам`ять Івана Миколайчука [відео]
  Наступний матеріал
  Київрада спростила порядок перепланування приміщень
  Теги: