засідання 5.ua

Київрада може погодити заборону перетворювати квартири в офіси і магазини без згоди всіх сусідів

  Комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримала проект рішення, згідно з яким переводити житлові приміщення у нежитлові після його прийняття можна буде лише за згодою усіх сусідів.

  Про це УНІАН повідомили у прес-службі Київради.

  Як сказано в положенні, воно передбачає переведення житлових приміщень у нежитлові шляхом зміни основних техніко-економічних показників і реконструкції таких об’єктів (квартир та будинків). У відповідності до правок, які були внесені членами постійної комісії з питань культури та туризму та депутатами, Положення буде застосовуватись як для перших та других поверхів, так й для майстерень та творчих спілок, які розташовані на верхніх поверхах житлових будинків.

  Також за Положенням, об’єкти не можуть бути переведені в нежитлові, якщо в них розміщуватимуться громадські туалети, похоронні бюро (окрім офісів), пункти приймання склотари, спеціалізовані заклади і підприємства, експлуатація яких може призвести до забруднення території тощо. Власник, який має намір перевести житлове приміщення у нежитлове має надати до Департаменту містобудування та архітектури не тільки копію про право власності, схему щодо місцезнаходження земельної ділянки, кадастрову довідку, фото фіксацію та містобудівний розрахунок, а ще й документ, що свідчить про надання згоди всіма власниками суміжних квартир.

  Попередній матеріал
  Найскладніша ситуація в зоні АТО склалася на Донецькому напрямку – Лисенко
  Наступний матеріал
  СБУ викрила діяльність транснаціонального угрупування наркодилерів
  Теги:
  Loading...