ua.golos.ua

Київрада: брати з киян гроші за повірку лічильників – незаконно

  Київрада доручила ЖЕКам поширити інформацію, що повірка квартирних лічильників гарячої та холодної води здійснюється постачальниками послуг безкоштовно.

  Відповідне доручення озвучив секретар Київради Олексій Резніков, повідомляє "Київська правда" з посиланням на прес-службу міськради.

  "Вимагати від жителів повіряти лічильники холодного та гарячого водопостачання за власний рахунок – неправомірно", – наголосив посадовець.

  Профільній комісії Київради доручили підготувати офіційне роз'яснення з питання повірки лічильників води та опублікувати підготовлену інформацію в газеті "Хрещатик".

  Водночас, Резніков не повідомив, чи повернуть киянам кошти за проведену за власні гроші повірку лічильників, як цього вимагали постачальники послуг. За даними журналістів, станом на кінець лютого споживачі за власний кошт повірили 85 тисяч лічильників лише холодної води.

  Як відомо, наприкінці листопада 2014 року "Київводоканал" заявив, що нарахує додаткові куби води мешканцям, які не повірили квартирні лічильники, мають несправні лічильники або такі, у яких закінчився термін експлуатації.

  У "Київводоканалі" неодноразово наголошували, що мешканці мають повірити лічильники власним коштом. Повірка водоміра коштує від 43 до 120 гривень. Таким чином, 85 тисяч лічильників обійшлися мешканцям столиці щонайменше у 3,6 мільйона гривень (якщо рахувати найнижчу вартість повірки у 43 гривні).

  Попередній матеріал
  Євросоюз передав 15 бронемашин для місії ОБСЄ на Донбас
  Наступний матеріал
  Царнаєв визнав свою провину у підготовці теракту в Бостоні

  Під Київрадою мітингують проти підвищення тарифів на проїзд, є постраждалі

  У Київраді просять призупинити будівництво у Десятинному провулку

  У Київраді побили вікна

  Киянин запропонував Київраді знести Арку Дружби народів