Київрада: Блок Черновецького - розвалюється [репортаж, відео]

  Мер Києва Леонід Черновецький позбувся майже половини соратників у Київраді. Про вихід із фракції його Блоку заявило 17 із 42-ох депутатів. Серед них - і співголова фракції Алла Шлапак. Усі, окрім Віталія Журавського, який приєднався до регіоналів, лишаються позафракційними.

  І знову 30 питань порядку денного лишилося поза увагою журналістів. Цього разу - через розкол у найбільшій фракції Київради, Блоці Леоніда Черновецького. Сімнадцять із сорока трьох депутатів вирішили піти із фракції. Секретар Київради Галина Герега зачитує прізвища колись вірних соратників мера. Корабель, що тоне, покинула навіть права рука Леоніда Черновецького - Алла Шлапак теж прилучилася до лав позафракційних депутатів. Кермувати напівзатонулим судном - не хоче.

  Регіонали радіють: незабаром у їхніх лавах побільшає. До їхньої фракції, кажуть, черга вишикувалася, та беруть не всіх. Вже сьогодні до шести депутатів-регіоналів долучився і Віталій Журавський. Куди збираються інші - поки що не зізнаються. Попри кількісні зміни - більшість лишилася та сама, стверджує опозиція.

  Тим часом у кулуарах подейкують: наступної сесії до 17-ох вже "екс-черновецьких" депутатів може приєднатися і решта фракції. Ймовірно, зміниться і керівний склад комісій. Хоча ще минулої сесії новий секретар Галина Герега обіцяла обійтися без кадрових ротацій.

  Світлана Одаренко, Євген Кіяшко, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Визначились всі учасники 1/4 фіналу Кубка Стенлі
  Наступний матеріал
  Забудовник на Гончара, 17 програв ще один суд [репортаж, відео]
  Теги: