Facebook / \"Київпастранс\"

"Київпастранс" з 28 листопада підвищить тарифи на низці автобусних маршрутів

Плата за проїзд у деяких маршрутках "Київпастрансу" зросте на 0,5-1,0 грн.

З 28 листопада запроваджуються нові тарифи на окремих автобусних маршрутах загального користування режиму маршрутного таксі, які обслуговує комунальне підприємство "Київпастранс".

Як повідомили у прес-службі підприємства, нині в тарифах багатьох маршрутів режиму маршрутного таксі "Київпастрансу" не враховано складову оновлення рухомого складу. "На маршрутах з тарифами 3,00-4,00 грн (залежно від довжини маршруту) підприємство працює на межі рентабельності. На відміну від приватних перевізників, які підвищили ціни в березні поточного року, наше підприємство на зазначених маршрутах утримує по суті соціальні тарифи", - мовиться в повідомленні.

У таких умовах підприємство не має коштів на відновлення рухомого складу. "Робота автобусів режиму маршрутного таксі дає підприємству змогу частково компенсувати збитки від обслуговування автобусних маршрутів звичайного режиму за регульованими тарифами та забезпеченням пільгових перевезень у повному обсязі", - зазначають у прес-службі та додають, що "Київпастранс" змушений підвищити тариф на перевезення на окремих автобусних маршрутах режиму маршрутного таксі на 0,5-1,0 грн.

З 28 листопада плата за проїзд на окремих маршрутах становитиме:

Скріншот веб-сторінки
Попередній матеріал
Бойовики майже вдвічі зменшили кількість обстрілів - Лисенко
Наступний матеріал
У Молдові правоохоронці попередили антиурядовий заколот
Теги:
Loading...