basicgroup.ua

"Київпастранс" просить пасажирів вказувати на недоліки у роботі наземного транспорту

  З 7 квітня цього року комунальне підприємство "Київпастранс" впроваджує проект-опитування "Пасажирський контроль" з метою організації контролю за наданням послуг з перевезення пасажирів громадським наземним транспортом.

  Про це повідомляє прес-служба КП "Київпастранс".

  Як зазначено у повідомленні, це перший спільний проект працівників новоствореного відділу КП "Київпастранс" та пасажирів, котрі прагнуть поліпшити роботу наземного громадського транспорту столиці.

  Прес-служба також зазначає, що проект носить опитувальний характер та направлений на підвищення якості надання транспортних послуг і стосується виключно роботи автобусів, трамваїв та тролейбусів КП "Київпастранс".

  Пасажири можуть поскаржитися на такі недоліки у роботі автобусів, трамваїв та тролейбусів: незадовільний санітарний стан в салоні, наявність пошкоджених пасажирських сидінь, несправний компостер, некоректна поведінка водія, не оголошення зупинок громадського транспорту, невидача квитків водієм, невидача квитків кондуктором тощо.

  Таку інформацію про недоліки необхідно надсилати за телефоном +38 050 332 01 23 дзвінком або смс-повідомленням або за електронною адресою: [email protected]

  Також необхідно обов’язково вказати дату та час виявлення недоліку, № маршруту, вид транспорту, бортовий або державний номер рухомої одиниці та сам недолік.

  Усунення недоліків у роботі  наземного громадського транспорту буде виконуватись в стислі терміни, але залежати від складності та трудоємності технологічного процесу, зазначила прес-служба. 

   

   

  Попередній матеріал
  "Батьківщина" наполягає на перегляді держбюджету-2015
  Наступний матеріал
  Рада ратифікувала Протокол прикордонного знака "ТУР"
  Теги:
  Loading...

  Кияни підтримують подорожчання проїзду в громадському транспорті – гендиректор "Київпастрансу"

  "Київпастранс" узявся ремонтувати БТРи

  У столиці закурсував новий тролейбусний маршрут

  Київпастранс скаржиться на зношеність трамваїв