хліб
5.ua

"Київхліб" обіцяє владнати скандал навколо своїх кіосків

Столичне підприємство "Київхліб" обіцяє прибрати свої кіоски з газонів протягом місяця.

Хлібопеки зізнаються, що їх справді поставили проти правил, але, документи на встановлення понад сотні кіосків із соціальним хлібом, за їх словами, видала столична мерія.

Кіоски, які зухвало поставили просто на газонах, зафіксували самі кияни. Вони почали викладати в мережу світлини з ятками. Самі ж пекарі переконані, що скандал штучний – таким чином влада намагається витіснити їх із хлібного місця.

На підприємстві пояснюють, що поставили хлібні кіоски за адресами, які надали в КМДА. Умови конкурсу прописали ще торік улітку. Місця для яток розробляли в департаментах архітектури та благоустрою.

Директор департаменту благоустрою КМДА Дмитро Білоцерківець, у свою чергу, вважає, що "Київхліб" втрачає прибутки від продажу дешевого хлібу в спеціальних кіосках. Торік пекарі могли би втратити монополію на ринку хліба, і лише перемога в міському конкурсі подовжила їхню діяльність.

Однак через кого могли втратити хлібну монополію столичні пекарі, у КМДА замовчують. Натомість ім'я конкурентів із харківською пропискою називає чільник "Київхліба". Він запевняє, що саме продукцію хлібокомбінату, який відкрили на Київщині за часів президента Януковича, мали би продавати в спецкіосках із дешевим хлібом, але інвестиційний конкурс неочікувано виграв "Київхліб".

Зазначимо, прибрати кіоски, які стоять на газонах, у мерії обіцяють до кінця травня.

Ганна Рибалка, Максим Петраков, "5 канал".

Попередній матеріал
Зловмисники, що вбили міліціонерів і пограбували АЗС, планували теракт у Києві
Наступний матеріал
Відтепер у столичному метрополітені можна обмінюватися книжками

Антимонопольний комітет розпочав розслідування проти компанії "Київхліб"

"Київхліб" вироблятиме вдвічі більше соціального хліба для столиці

АМК зобов`язав "Київхліб" знизити ціни на хліб

За "Київхліб" взявся АМК