Facebook / Анатолій Бурбеза

Києвом проїхала колона польських рятувальників (фото)

Їхня автоколона нараховує до 20-ти машин.

Києвом у напрямку Василькова проїхала колона польських пожежних та інших рятувальних спецмашин. Колону сфотографували у столичному районі Академмістечко. Про таке на свій сторінці у Facebook написав генеральний директор журналу "Україна за кермом" Анатолій Бурбеза.

Він написав: "На Академмістечку в супроводі ДАІ досить значна колона пожежних та допоміжних автомобілів МНС Польщі. До 20-ти одиниць техніки, включаючи фури... Пішли досить швидко в сторону Василькова. Спасибі Польщі в черговий раз за допомогу!"

Однак, за даними видання "Лівий берег", у даному випадлку йдеться не про пожежників, а про колону гуманітарної допомоги. При цьому журналісти посилаються на повідомлення прес-служби польського МЗС від 15 червня. Там зазначено, що 20 вантажівок пожежної служби вирушили до України з гуманітарним вантажем, який складається з продовольчих наборів та засобів гігієни, а також шкільного приладдя, спальних мішків, ковдр, перев'язувальних матеріалів тощо. Це вже третій подібний гуманітарний конвой.

Нагадаємо, сьогодні вранці у Держслужбі з надзвичайних ситуацій повідомили, що на нафтобазі "БРСМ" під Києвом продовжує горіти бензин у нижній частині одного із резервуарів.

Попередній матеріал
Переговори в Мінську: підгрупи закінчили роботу
Наступний матеріал
У "Київенерго" заявили, що через столичні МАФи щорічно втрачають 1 млн грн
Теги:
Loading...