Кияни пікетували КМДА з вимогою зупинити забудовників

  Проти забудови даху виступають мешканці будинку по вулиці Саксаганського. Невдоволені влаштували пікет під стінами КМДА.

  Із гаслом "Попов, не прикривай рейдерів" кияни відстоюють будинок, якому уже понад 100 років. На його даху намагаються звести іще один поверх. Місцеві мешканці побоюються, що будівельні роботи можуть завдати шкоди будинку. Із проханням зупинити забудову активісти уже звертались до районної та міської адміністрації. У відповідь, кажуть, лише відписки. Тим часом, у офісі забудовника від коментарів відмовляються.

  Тамара Слухаєва, місцева мешканка: "Немає погодження, немає затвердження, немає повідомлення місцевих органів влади. І немає згоди мешканців. Моя квартира, яка знаходиться на верхньому поверсі і над якою зараз це все триває - інженер мені пояснив, що цегла із віконного пройому може просто обвалитися, якщо буде додаткове навантаження".
   
  Євген Моїсеїнко, місцевий мешканець: "Дом может рухнуть вообще. Как на Красноармейской такой рухнул дом, еще в нескольких местах. Рушатся дома. Во-вторых, без разрешения строится. У нас согласия никто не спрашивал".

  Попередній матеріал
  У Києві фіксують все більше випадків отруєння вуличних собак
  Наступний матеріал
  На Київщині стартувала Акція милосердя на підтримку неповносправних
  Теги: