YouTube / Юрій Касьянов

Кияни отримують фальшиві повідомлення про кримінальну справу за ухилення від служби – Бірюков

  У поштові скриньки мешканців Києва кидають підроблені повідомлення про порушення справи за ухилення від служби в армії.

  Про це у Facebook повідомив радник Президента Юрій Бірюков. За його даними, разом із цими повідомленнями кияни отримують листівки із закликами збирати Майдан і підтримувати на місцевих виборах одну з партій. У фальшивому листі за підписом військового комісара йдеться про те, що отримувач нібито ухиляється від мобілізації і зобов'язаний під загрозою кримінального переслідування з'явитися до військкомату для пояснення причин неявки.

  YouTube / Юрій Касьянов

  Бірюков розповів про такий випадок, який стався з одним із городян, який до вказаного листа не отримував жодних повісток. Той прийшов до військкомату з наміром вияснити, про що йдеться, і зустрів ще десяток таких же людей з повістками. Військовий комісар пояснив їм, що вони отримали підроблені бланки з надрукованою друкарським способом печаткою та підписом.

  Бірюков додав, що названий киянин звернув увагу на дивний збіг: "У поштовій скриньці крім підробленої повістки ще лежала листівочка із закликом палити шини, збирати Майдан-3/3,5, голосувати на місцевих виборах за ось цю ось партію".

  Попередній матеріал
  Українцю вперше видали паспорт без сторінки російською мовою
  Наступний матеріал
  Гайдар відмовилася від громадянства Росії