кличко мер київ 5.ua

Квартплата у столиці підвищуватися не буде - Кличко

  Єдиний тариф, на який впливає Київська влада – це квартплата. Тому цей тариф міська влада не підвищувала і підвищувати не буде.

  Про це в ефірі "Радіо "Свобода" заявив Київський міський голова Віталій Кличко, зазначає прес-служба політика.

  "В квартплату входить обслуговування ліфтів, вивіз сміття, утримання прибудинкових територій. Розуміючи дуже велике навантаження на соціально незахищені верстви населення, цей тариф ми не піднімали і піднімати не будемо. Це єдиний тариф, на який ми маємо вплив", – підкреслив міський голова.

  Кличко також додав, що влада Києва звернулася до монополістів з вимогою надати обґрунтування стрімкому підвищенню тарифів на теплопостачання, електроенергію та газ. "Більш того, ми звернулися до міжнародних аудиторів з тим, аби перевірити доцільність підвищення цих тарифів. Ми будемо відстоювати інтереси незахищених верств населення", - сказав політик.

  Міський голова наголосив, що звернувся і до ПАТ "Київхліб" з проханням знизити і тримати ціну на соціальний хліб на одному рівні після того, як компанія значно підвищила ціну на свою продукцію. "Ми розуміємо, що це дуже важливо – захистити незахищені верстви населення, людей, які не живуть, а, будемо відверто говорити, виживають з цими цінами, які є зараз у Києві. Ми робимо все для того, щоб захистити цих людей", - зазначив Кличко.

  Як ми раніше повідомляли, робоча група Верховної Ради з питань вивчення обґрунтованості формування тарифів затвердила свій звіт. Згідно звіту, народні депутати всіх фракцій підтвердили, що нещодавнє підвищення тарифів необґрунтоване та потребує негайного перегляду.

  Попередній матеріал
  В Авдіївці правоохоронці вилучили у місцевих жителів чергові арсенали зброї
  Наступний матеріал
  Порошенко привітав "Динамо" Київ" з 40-річчям перемоги у фіналі Суперкубку УЄФА
  Теги:
  Loading...

  У Києві квартплата дорожчати не буде - міський голова

  Мер Київа запевняє, що тариф на квартплату для киян не підвищуватиметься

  З 1 липня квартплата для киян зросте приблизно на 90%

  Квартплату для киян у наступному році не підніматимуть