Кому належать гральні автомати із символікою КМДА? (репортаж)

  Блакитні автомати "Благодійна гра "Столиця" з логотипом міськадміністрації з`явивилися в усіх підземних переходах Києва. Проте, мер Леонід Черновецький заперечує свою причетність до цього. Він переконує - це справа рук його опонентів. Тоді як керівництво метрополітену запевняє: дозволу на встановлення терміналів не давали. За поясненнями відправляють до мерії. Утім там від коментарів ухиляються. Тим часом ігрові автомати продовжують стояти і приваблювати дедалі більше киян.

  Пан Володимир власник кількох точок продажу преси в підземці. Він був свідком, як вночі ставили ігрові автомати. На невдоволення з боку тамтешніх продавців молодики, які встановлювали термінали, не зважали. Скарги пана Володимира, що однорукий бандит загороджує прохід, теж залишили без уваги.

  Пані Валентина працює в підземці прибиральницею. Каже - на автоматах грають здебільшого діти. Найбільший ажіотаж спостерігається після обіду - саме тоді, коли учні та студенти повертаються з навчання.

  Заступник мера Ірена Кільчицька про автомати знає. Однак від коментарів відмовляється. Мовляв, це не її компетенція.

  Проте отримати коментар від іншого заступника Людмили Денисюк, так і не вдалося. Тим часом, доки чиновники мовчать - автомати "Благодійний приз "Столиця", як гриби виростають у всіх столичних підземках. 

  Наталка Калінка, Владислав Каретник, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.13Мб)
  Попередній матеріал
  Столичним "швидким" скоротили добову норму пального (репортаж)
  Наступний матеріал
  Огризко більше не хоче бути міністром в Уряді Тимошенко
  Теги:
  Loading...