КМДА звітує, що столичні дороги від снігу очищає 240 одиниць техніки

  З першим снігом шляховики розпочали роботи з очищення вулично-шляхової мережі столиці від снігу.

  Станом на 10:00 28 листопада до роботи з прибирання та обробки реагентами доріг та тротуарів залучено 241 одиницю снігоприбиральної техніки, повідомляє КМДА.

  Зокрема, 72 снігоочисні машини, 94 солерозкидувачі, 50 тракторів із спеціальним обладнанням, 20 солепісконавантажувачів тощо. Роботи виконують 59 бригад із ручного прибирання – це 389 працівників підприємств комунальної корпорації "Київавтодор".

  "Особлива увага шляховиків приділена головним магістралям вулиць міста та вулицям, якими проходять маршрути руху громадського транспорту. Задля уникнення ожеледиці працівники підприємств здійснюють обробку посипальними матеріалами спусків та підйомів, мостів, шляхопроводів, а також елементів транспортних розв'язок", - розповіли у КМДА.

  "Протягом минулої доби для утримання вулично-шляхової мережі у належному стані підприємствами корпорації було витрачено 31,9 тонн солі та 200,9 тонн піщано-соляної суміші, з вулично-шляхової мережі міста вивезено 227 тонн снігу. Загалом з початку зими шляховиками вивезено 691,5 тонн снігу", - зазначили в повідомленні.

  Попередній матеріал
  Останній літак з останками жертв катастрофи малайзійського "Боїнга" відправився до Нідерландів
  Наступний матеріал
  У Лисичанську правоохоронці виявили схованку терористів