КМДА виступає за проведення референдуму у столиці

  За проведення референдуму у столиці виступає Київська мерія. Про це на підсумковій прес-конференції, присвяченій трирічному перебуванні на посаді голови КМДА - повідомив Олександр Попов. Чиновник заявив - шкодує, що референдум досі не відбувся. Адже за допомогою нього кияни могли би вирішити питання соціальних надбавок, генерального плану Києва та доцільність створення муніципальної міліції.

  За словами Попова - пропозиції містян були зібрані, але водночас змінилося законодавство, яке нині не дозволяє провести міське волевиявлення. Торік, наприкінці листопада президент Віктор Янукович підписав зміни до закону "Про всеукраїнський референдум". Водночас, мало не щоденні мітинги киян під мерією та Київрадою Олександр Попов назвав "нормальним процесом для демократичної країни".

  Олександр Попов, голова КМДА: "Мені дуже жаль, що в нас не відбувся референдум, який ініціювали кияни. Ви знаєте, що там питання надбавок, питання генерального плану. В той час, коли підготовлені були пропозиції, зібрані були підписи,змінилось законодавство і сьогодні провести референдум неможливо. У нас нема такого права. Я думаю, що Верховна Рада виправить помилку, і ми до цього зможемо повернутись".

  Попередній матеріал
  Літній табір у казармах [відео]
  Наступний матеріал
  КМДА розглядає 3 варіанти фінансування метро на Троєщину
  Теги: