mykolayiv-oda.gov.ua

КМДА виділила кошти на разову виплату 80 тисячам ветеранів минулої та нинішньої війн

  Київська влада до 70-ї річниці закінчення Другої світової війни 2 вересня виділила разову матеріальну допомогу ветеранам та сьогоднішнім захисникам України на суму 24 млн 350 тис. грн.

  Відповідно до розпорядження Київського міського голови Віталія Кличка адресні виплати отримають майже 80 тисяч киян, повідомляє КМДА.

  За інформацією прес-служби відомства, кошти на матеріальну допомогу ветеранам виділили у рамках міської програми соціальної підтримки "Турбота. Назустріч киянам". Разову виплату від 200 до 500 грн отримають 79902 киян, які мають особливі заслуги перед Україною: ті, хто брав участь у героїчній обороні міста Києва, інваліди війни, колишні в'язні концтаборів та гетто, ветерани підпільно-партизанського руху, жертви Бабиного яру, учасники АТО, сім'ї героїв Небесної сотні та загиблих у бойових діях на Сході та інші.

  "2 вересня світ відзначив дату закінчення Другої світової війни. Подвиг ветеранів, які захищали Україну і Київ, – вічний. Так само, як і подвиг патріотів, що захищають сьогодні незалежність нашої держави. На жаль, сьогодні ветерани знаходяться у скрутному становищі. І наш обов'язок – підтримувати і допомагати захисникам рідної землі", – наголосив мер Києва.

  Нагадаємо, КМДА започатковує безкоштовні курси англійської мови для киян. Кличко зауважив, що заняття відбуватимуться у кожному районі Києва в приміщеннях райдержадміністрацій 2-3 рази на тиждень. Реєстрація на участь в курсах відбувається через веб-сайт до 9 вересня. 

  Попередній матеріал
  Туск: Майбутнє України – це дзеркальне відображення майбутнього Євросоюзу як глобального гравця
  Наступний матеріал
  Смог від пожеж під Києвом дійшов до Черкащини
  Теги:
  Loading...