Фото espreso.tv

КМДА влаштує онлайн-голосування щодо проспектів Бандери і Шухевича

  Столична влада проведе інтернет-опитування щодо проспектів Степана Бандери і Романа Шухевича

  Сьогодні, 2 березня, відбулось засідання комісії з питань найменувань при Київському міському голові. Там розглянули пропозицію Українського інституту національної пам'яті щодо перейменування Московського проспекту на честь Степана Бандери, та проспекту Генерала Ватутіна – на Романа Шухевича.

  Як повідомляє прес-служба КМДА, комісія вирішила запропонувати міському голові винести ці пропозиції "на громадське обговорення згідно з чинним законодавством". Таке обговорення триватиме протягом двох місяців.

  Долучитися до нього можна на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації, у рубриці "Е-МІСТО", на сторінці "обговорення проектів нормативно-правових актів". Там кожен зареєстрований користувач порталу зможе залишити свій голос, а також висловити пропозиції чи зауваження.

  "Тільки після завершення обговорення з урахуванням отриманих пропозицій та зауважень буде розглянуто питання про направлення подання до Київської міської ради для прийняття відповідного рішення", – кажуть у КМДА.

  Нагадаємо, раніше голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович повідомив, що комісія при київському міському голові підтримала пропозицію УІНП щодо перейменування Московського проспекту на проспект Степана Бандери.

  Попередній матеріал
  Угода про заборону навчань не дасть замаскувати обстріли українських позицій – експерт
  Наступний матеріал
  Допит екс-глави Генпрокуратури тривав 7 годин
  Теги:
  Loading...

  Невідомі розбили меморіальну дошку Степану Бандері у Рівному

  На Донбасі відзначили день народження Степана Бандери

  Містами України пройшли марші на честь Бандери

  Новий Ан-178 може отримати назву "Бандера"

  Міністра так званої "ДНР" вбили за "проукраїнську, бандерівську, націоналістичну позицію"

  5 канал - трансляція наживо