bagnet.org

КМДА: В найближчий місяць мешканці Києва займатимуться благоустрієм столиці

  Весняний двомісячник з благоустрою в Києві триватиме з 24 березня до 8 травня – у цей період місто прибиратимуть та озеленюватимуть після осінньо-зимового періоду. Про це 18 березня сказав голова КМДА Володимир Бондаренко, який і ініціював проведення щосуботніх толок киян.

   Організувати таке прибирання за участю городян Володимир Бондаренко доручив профільним структурним підрозділам під час апаратної наради, присвяченої питанням санітарного стану міста.

  "Першу  загальноміську толоку ми організуємо вже у найближчу суботу – 22 березня. Я доручив усім службам, які забезпечують прибирання і благоустрій у столиці, а також районним держадміністраціям, організувати роботу таким чином, аби кожен мешканець Києва мав змогу долучитися до цієї справи. Протягом двомісячника з благоустрою роботу буде сплановано так, аби локальні толоки пройшли у кожному  мікрорайоні столиці. Ми інформуватимемо киян і запрошуватимемо їх вийти і допомогти у благоустрої тих вулиць, де вони мешкають. А комунальні служби будуть готові надати весь необхідний інвентар", – заявив Володимир Бондаренко.

  Фото - bagnet.org

  Попередній матеріал
  Аваков прокоментував дії свободівців в офісі Першого національного
  Наступний матеріал
  МЗС України поки що не стало розривати дипломатичні стосунки та Договір про дружбу з Росією
  Теги:
  Loading...