5.ua

КМДА сподівається залучити кошти київських бізнесменів для реставрації міських бомбосховищ

  Бізнесмени та благодійники спонсоруватимуть реставрацію київських бомбосховищ, - такі сподівання висловив голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

  Урядовець зазначив, що міський бюджет не впорається з фінансуванням споруд та приміщень для надзвичайних ситуацій.

  “Коштів немає, але у нас є сьогодні дуже багато інших можливостей, а вони полягають в тому, що поруч є різні об’єкти, різних відомств, в тому чисті і ті, хто торгує і ті, хто тут базари має і так далі. Ми будемо звертатися з проханням надати технічну допомогу, яка буде здійснюватися на благодійній основі. Це не особистий будинок чийсь, це не є об’єкт, де сидить державна влада, куди не можна залучати кошти, а залучити кошти киян і бізнесменів київських для таких речей – треба”, -  відзначив Бондаренко.

  За словами голови КМДА, всього бомбосховищ по Києву - 526 і в разі необхідності вони зможуть прихистити до 1,5 мільйона киян. Але стан більшості з них - занедбаний. Частина, зокрема, підтоплена, з іржавими трубами та дверима. Решта - вже без необхідного обладнання. Але, що цікаво, кошти з міського бюджету на їхній ремонт виділялися  щороку.

  Одне таке бомбосховище утримувалось на рік за двадцять тисяч гривень. Чи йшли кошти за призначенням - з’ясовуватимуть тепер в КМДА.

  Раніше повідомлялося, що в Києві почали перевіряти стан міських бомбосховищ.

  Попередній матеріал
  В Чернівцях студенти вимагали люстрації для депутатів міськради
  Наступний матеріал
  Зміни до державного бюджету-2014 прийнято без комуністів та "регіоналів"
  Теги:
  Loading...