КМДА розслідуватиме руйнування валів "Київської фортеці"

  Проведення службового розслідування за фактом будівельних робіт під стінами музею "Київська фортеця" ініціює голова КМДА Олександр Попов.

  Перевірка має з`ясувати, чи дійсно створення так званої "зони гостинності" вплинуло на руйнування валу "Косий капонір". Зі слів Попова, будівельні організації, які працюють біля фортеці, погоджували свої дії із керівництвом музею. Водночас, голова міськадміністрації не виключає: якщо дозвільні документи виявляться нелегітимними - результати розслідування передадуть у прокуратуру. Нагадаємо, напередодні заступник голови КМДА Анатолій Голубченко заявив - вали "Київської фортеці" не мають жодної історичної цінності.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Службове розслідування буде в стислі терміни проведене. Є 2 варіанти - або це незаконно, і ми повинні все це приринти, або це законно, і тоді повинен керівник відповісти за те, що він сьогодні заявляє. Тому, що по тим даним, які в мене є, ми не маємо там якихось архітектурних, історичних чи якихось інших пам`яток".

  Попередній матеріал
  ЗМІ: за звинуваченням у фінансових махінаціях затриманий керівник "Київміськбуд-1"
  Наступний матеріал
  У Києві відкрили уже 7-му амбулаторію сімейної медицини
  Теги: