images.unian.net

КМДА рекомендує столичним школам призупинити навчання у зв'язку із задимленістю та спекою

  У зв'язку із аномальною спекою та задимленістю столичним школам рекомендують призупинити навчально-виховний процес, а власникам автотранспорту - не користуватися приватними авто.

  Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

  "У зв'язку з розповсюдженням на території Києва продуктів горіння пожеж, що виникли у 30-кілометровій зоні в Київській області, а також через високу температуру повітря, комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при КМДА було прийнято рішення рекомендувати призупинити навчальний процес у столичних школах", - йдеться у повідомленні.

  Повідомляється, що зокрема сьогодні, 3 вересня, у школах буде скорочено навчальний день. Завтра, 4 вересня, навчальний процес буде призупинено взагалі.

  "Наразі міська влада вживає низку оперативних заходів, аби знизити вміст шкідливих речовин у повітрі. Крім того, міська влада звертається до власників автотранспорту з проханням за можливості не користуватися приватними авто", - додають у прес-службі.

  Також у місті буде організовано полив вулиць та дворів у посиленому режимі.

  Фахівці Управління з питань надзвичайних ситуацій рекомендують киянам закривати вікна, здійснювати провітрювання приміщень у вечірній та нічний час. Необхідно обмежити прогулянки дітей, а в разі необхідності використовувати вологі пов'язки для захисту органів дихання. У разі погіршення стану здоров'я, негайно звертатись до медичних установ.

  Попередній матеріал
  Порошенко: Відповідальність за загибель людей під Верховною Радою лежить на Росії
  Наступний матеріал
  На Донецькому напрямку бойовики використовують гранатомети та великокаліберні кулемети - Силкін
  Теги:
  Loading...