КМДА: причин для підвищення тарифів на ЖКП у Києві немає

  Причин для підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги у Києві немає. Про це заявив заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

  За його словами, різницю в тарифах після подорочання холодної води компенсуватимуть за рахунок місцевого та державного бюджетів. Натомість, зарплату працівникам сфери ЖКГ обіцяють підвищити. Зробити це планують за рахунок оптимізації роботи ЖЕКів - зокрема, завдяки запровадженню енергозберігаючих технологій та закупівлі нової техніки. А неефективних працівників ЖЕКів обіцяють звільнити. Таким чином в КМДА планують покращити якість надання комунальних послуг, та наголошують - торік містянам повернули близько 30-ти мільйонів гривень за неякісні або ж не надані комунальні послуги.

  Олександр Мазурчак, заступник голови КМДА: "Це було підняте питання профсоюзами. В тарифі на комунальні послуги закладена та мінімальна заробітна плата, яка була в 2010 році і дійсно, вона не переглядалась. Тарифи переглядатись не будуть. Буде оптимізовано затрати, і ці гроші підуть на збільшення заробітної плати працівникам комунальної сфери".

  Попередній матеріал
  У КМДА невдоволені ходом реформи ЖКГ у столиці
  Наступний матеріал
  Скандальний будинок на "Театральній" замалий для Музею історії Києва
  Теги: