5.ua

КМДА почало перереєстрацію та перевірку МАФів на столичних вулицях

  Новопризначений глава КМДА Володимир Бондаренко обіцяє раціонально та ефективно вирішити "питання МАФів" в столиці вже найближчим часом. Про це Бондаренко повідомив на свій сторінці в Фейсбуці.

  За думкою керівника Київської міської держадміністрації розміщення закладів торгівлі у житлових масивах, що відбувалось з тим чи іншим порушенням - від супермаркетів до кіосків – часто спричиняє незручності мешканцям столиці.

  "Ми розпочали системну роботу з контролю за дотриманням законності розташування торгових закладів. Одним із ключових питань є розташування МАФів (кіосків та павільонів – 5-й канал) … Усі МАФи, що з'явилися без будь-якої дозвільної документації, уже демонтуються (сьогодні ми розпочали демонтаж із вулиці Глушкова). Ті МАФи, які працюють роками, мають документи і не викликають заперечення у мешканців, але годують родини і створюють робочі місця - будуть перереєстровуватися. На цьому ринку буде діяти лише закон",- написав Володимир Бондаренко.

  Керівник КМДА підкреслив, що сподівається: цю сферу життєдіяльності столиці буде впорядковано як найшвидше. При тому рішення попередньої київської влади в архітектурній сфері будуть віддані дуже суворій ревізії.

  Попередній матеріал
  Шойгу: 8 тисяч українських військових перейшли на бік російської армії
  Наступний матеріал
  Міністр фінансів Німеччини: я не настільки дурний, щоб порівнювати Путіна із Гітлером
  Loading...