biggggidea.com

КМДА планує витрати 300 млн грн. на ремонт доріг у житлових кварталах

  Перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов розпочав інспектування стану доріг, міжквартальних і міжбудинкових територій з Деснянського і Святошинського районів столиці.

  Про це йдеться у повідомленні прес-служби КМДА.

  Згідно з повідомленням, Ніконов завітав до дворів, на стан територій яких мешканці мали найбільше нарікань.

  У Деснянському районі перший заступник голови КМДА оглянув прибудинкову територію та міжквартальні проїзди поблизу будинків на вулиці Закревського, 85А-85Б. У підсумку огляду Ігор Ніконов доручив профільним службам до 20 травня 2915 року відремонтувати 1625 квадратних метрів дорожнього покриття та 470 квадратних метрів тротуарів.

  У Святошинському районі інспекція пройшла у дворах будинків на вулиці Чорнобильській біля будинків № 24-26. Тут дорожники отримали доручення полагодити 1190 квадратних метрів міжбудинкових проїздів та 290 квадратних метрів тротуарів.

  "Основною проблемою, яку я помітив, є відсутність будь-якої концепції розвитку прибудинкових територій. Багато площі не мають функціонального призначення, а її можна було б використати, насамперед,  для облаштування дитячих та спортивних майданчиків. Я вважаю, що кожен двір має отримати власну індивідуальну концепцію розвитку. Міська влада ініціюватиме вирішення цього питання, проте тут нам потрібна буде допомога мешканців будинків, волонтерів, ініціативних груп киян", – сказав Ніконов.

  Він також зауважив, що столична влада змінює підхід до розподілення коштів, виділених на ремонт дорожнього покриття.

  "Ми відмовилися від практики вкладання коштів в ремонт «урядових» доріг – основна увага має бути приділена житловим кварталам. Загалом цього року виділено близько 550 мільйонів гривень на ремонт дорожнього покриття. Близько 300 мільйонів ми плануємо витратити на ремонт міжквартальних та міжбудинкових проїздів", – зазначив Ніконов.

  Нагадаємо, 15 квітня міський голова Києва Віталій Кличко доручив "Київавтодору" відремонтувати всі столичні дороги за 5 років.

  Попередній матеріал
  У Путіна кажуть, що не будуть розміщувати в Криму ядерну зброю
  Наступний матеріал
  Путін про окупацію Криму: я ні про що не шкодую, ми підемо до кінця

  Київська влада збирається відремонтувати всі дороги столиці за 5 років

  В Мінінфраструктури хочуть зменшити переміщення вантажів по дорогам завдяки річкам

  Від 1 квітня на деяких дорогах Києва ДАІ дозволить розганятися до 80 км/год

  В Україні побудують платні дороги і реорганізують "Укравтодор" - Пивоварський