КМДА планує відновити 2 парки до Дня міста

  Парки на Дніпровській набережній та біля озера Тельбін планують реконструювати до Дня міста. Про це йшлося під час виїзної наради за участю голова КМДА Олександра Попова. Відтак, у планах у чиновників зробити на Дніпровській набережній музичний водограй та майданчик для скейтбордингу, а біля Тельбіна - зону відпочинку зі скульптурами.

  На Дніпровській набережній кипить робота. Невдовзі тут з`являться променад, музичний водограй та навіть майданчик для скейтбордингу. Проект реконструкції парку поділили на кілька черг. Першу обіцяють здати вже до дня міста.

  Сергій Броневицький, начальник КО "Інститут генерального плану м. Києва": "Ми  намагалися відносно невеликими коштами привести до відповідного стану і зробити досить ефектними ці території. Роботи розпочинаються, там передбачено і влаштування і променадних територій для променади, і влаштування литячих майданчиків, і майданчиків для екстремальних видів спорту".

  Цікавинка майбутнього парку - музичний водограй. Його планують створити у вигляді храму. Серед унікальних характеристик - можливість проектувати будь-яке зображення на воді.

  Тетяна Макогон, начальник бюро експериментального проектування: "Музыкальный фонтан, в котором форсунки будут работатать в нескольких режимах. Часть форсунок будут имитировать под ветром наклоненную иву. Часть форсунок будет имитировать своды храмов. И декоративные элементы установленные - это в форме паникадил".

  Також у планах чиновників - встановити пам`ятник видатному мешканцю району, актору та режисеру Івану Миколайчуку. Поряд із постаментом облаштують естраду. Автори проекту хочуть, щоби першою на ній заспівала дружина актора.

  Тетяна Макогон, начальник бюро експериментального проектування: "Собираемся пригласить ее на открытие, чтобы она спела первый раз, и эта эстрада стала возрождением наших старых традиций парковых".

  Паралельно відбудовують парк і біля озера Тельбин. Тут, окрім дитячого та спортивного майданчиків, облаштують місця для паркових скульптур. Керівництво міста зізнається: ініціаторами та співавторами ідей для нового парку стали мешканці району.

  Олександр Попов, голова КМДА: "І Тельбин, і Дніпровська набережна - це побажання людей, які проживають на цій території. І, в принципі, всі проектні роботи, які ми робимо по реконструкції, по будівництву скверів, це, перш за все, ініціатива людей".

  На реконструкцію парку на Дніпровській набережній з міського бюджету виділили шість із половиною мільйонів гривень, на паркову зону поряд з озером Тельбин - майже три мільйони. Після закінчення робіт влада обіцяє облаштувати і решту набережної Дніпра.

  Євгенія Подобна, Олексій Іванченков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Голова ОДА обіцяє допомогу обпеченому окропом малюку
  Наступний матеріал
  У Троєщини може з`явитися свій Генеральний план розвитку
  Теги: