дитсадік 5.ua

КМДА планує створити за рахунок коштів німецького уряду 2 тис. додаткових місць у дитсадках

  Додаткові місця у дитсадках планує створити КМДА за рахунок коштів німецького уряду. Про це під час візиту до одного з садків повідомив міський голова Віталій Кличко.

  За його словами, Німеччина виділила 5 млн євро на програму відновлення інфраструктури Києва. 4,5 млн євро підуть на ремонт і реконструкцію дитячих навчальних закладів. Оскільки зараз вони перевантажені. У черзі перебуває 14 тис. дітей. Поза чергою в столиці прийняли майже 3 тис. дітей переселенців зі Сходу та Криму.

  "Український і німецький уряд домовилися, що особливу увагу треба приділяти тим місцям, де найбільше проблем. Багато садків потребують модернізації. Зокрема, і поліпшення опалювання, і поліпшення самого внутрішнього розташування. Ми знаємо, що кількість діточок, які стоять в черзі, величезна, і тому хочемо допомогти вирішити цю проблему", - говорить директор німецького банку KFW Гуннар Вельцхольц.

  "Важлива допомога для нас. Може вона не вирішує все, але ми впевнені, що з допомогою цих грошей ми зможемо зробити ремонт і зробити місця ще для декількох тисяч діток", - наголосив київський міський голова Віталій Кличко.

  Попередній матеріал
  Будівництво доріг в Київській області контролюватиме австрійська компанія – міністр інфраструктури
  Наступний матеріал
  ГУАМ може допомогти Україні у боротьбі з російською агресією – Парубій
  Теги:
  Loading...