КМДА планує скоротити свій штат на 10%

  Мерія планує скорити свій штат на 10 відсотків. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов.Відповідний проект-рішення у четвер розгляне Київрада.

  Відтак - структурні підрозділи адміністрації скоротять майже вдвічі. Із 39-ти управлінь залишать тільки 20. Найбільше звільнень чекають на керівників. Посад позбавлять 73-х начальників управлінь та їхніх заступників. Однак, хто саме звільнить свої крісла - в адміністрації поки що не коментують. При цьому звільняти своїх заступників Олекснадр Попов не збирається. Нині у нього їх шестеро. Завдяки скороченням мерія планує зекономити близько 15ти мільйонів гривень. Нагадаємо, це уже друга хвиля звільнень в КМДА. Два роки тому кількість працівників адміністрації скоротилась більше, ніж на 200 чиновників.

  Олександр Попов: "Ми підготували той проект рішення Київської міської ради, який на мою думку буде не тільки розглянутий, але й схвалений депутатами міської ради 15 березня. Головне - це досягнення мети ефективної роботи системи управління, це зменшення бюрократії, це прийняття швидких, але правильних рішень".

  Попередній матеріал
  У Великій Британії вдруге заарештували Брукс
  Наступний матеріал
  Стати на захист Софії Київської у суді закликають містян громадські активісти
  Теги: