КМДА перевіряє підготовку міста до Дня Незалежності

  Велике прибирання у Києві. Напередодні Дня Незалежності столична влада взялася чепурити вулиці. На Оболоні упорядковують клумби, висаджують квіти та прибирають сміття. Чи впоралися - перевіряла спеціальна комісія, і першим рейдом залишилася незадоволена.

  Це не екскурсія Києвом, а виїздна нарада чиновників КМДА. Керівник Оболонського району вирішив показати, як уміє господарювати.

  Голова Оболонської РДА Києва: "Экологическая зона - сделана в этом году. На этом месте, где сейчас растут цветы и трава, сделаны эти формы из бетона, был песок. Был завезен грунт, посажены деревья в течении весны, и посажены цветы".

  У Оболонському районі хизуються власним терміном - зелена екологічна зона. Розповідають - кілька років поспіль дбають, щоби навколо будинків були не лише квіти й молоді саджанці, а й декоративні рослини. Із зеленого оазису перевіряльники їдуть в кам`яні джунглі. Поблизу однієї з новобудов - сад. Та незвичайний - з каменю. Поруч - водограй.

  Голова Оболонської РДА Києва: "Автоматика. Включается в 8 утра и выключается в 9 вечера. Ну, будет темнеть, он будет автоматику менять, он будет выключаться в 7".

  Та враження від водограю членам комісії зіпсувала картина біля метро. Там нарахували кілька десятків кіосків, які встановлювати можна не ближче, як за 20 метрів від виходу з підземки. Керівник профільного управління каже - ятки вже прибирали. Стоять - нові, теж незаконні.

  Сергій Садовий, начальник ГУ з питань благоустрою КМДА: "А ви раніше не бачили ці кіоски біля метро?"

  Голова Оболонської РДА Києва: "Що значить "не бачили"? А ви бачили, ми як їхали, проходив демонтаж? В цьому питанні треба ужесточати законодавство. Ми демонтовуєм, а підприємці мають змогу знову ставити вночі".

  Кияни кажуть - більше невдоволення спричиняють не кіоски, а прибудинкові території.

  Місцева мешканка: "Подъезды у нас вообще ужасные, честно говоря. Детские площадки по старому такому принципу, с песком, ну даже не песок, а, знаете, строительный такой мусор".

  Голова КМДА каже - сміття з вулиць та дворів скоро зникне, адже за нього будуть суворо штрафувати. Робитимуть це інспектори з благоустрою. Їм пообіцяли підвищити зарплату, видати спеціальну уніформу і навіть включити окремим підрозділом до майбутньої муніципальної столичної міліції.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Інспектор по благоустрою - це людина, яка повинна мати відповідні повноваження, велике матеріальне заохочення і, безумовно, велику відповідальність за ту роботу яку він робить. Це око територіальної громади".

  За квіти та зелені насадження Оболонь отримала від перевіряльників тверду "четвірку". Тепер черга на рейд наступних районів.

  Ганна Рибалка, Іван Наконечний, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Литві пройшов традиційний фестиваль давніх ремесел [відео]
  Наступний матеріал
  У Білій Церкві відкрили новий корпус дитячої поліклініки
  Теги: