КМДА переконує столичні підприємства економити електроенергію

  Кількість столичних підприємств, які виявили готовність вжити заходи та знизити рівень електроспоживання збільшується.

  Вже близько 30 промисловців підписали або в стадії підписання угоди про взаєморозуміння та спільні дії зі зниження електроспоживання з Київською міською владою. Відповідну інформацію 23 січня оприлюднила прес-служба КМДА.

  Зазначений документ підписано у відповідь на погіршення енергетичного балансу через дефіцит палива на теплових електростанціях. Міська влада спільно з ПАТ "Київенерго" прийняла рішення про необхідність економії електроенергії на рівні промислових та побутових споживачів.

  "Кілька десятків масштабних промислових підприємств уже підтримали цю ініціативу, продемонструвавши високий рівень соціальної відповідальності. Ми сподіваємося, що заклади торгівлі та інші об'єкти, які використовують велику кількість рекламних щитів, теж долучаться до економії. Лише за умови масової економії вдасться мінімізувати ризик запровадження графіків аварійних відключень світла", – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

  Так, угода передбачає заходи, які дозволять знизити споживання електричної енергії підписантами на 30% від рівня добового електроспоживання, особливо в пікові години.

  Пропонується використовувати такі технічні заходи, як зниження навантаження від освітлення, теплових завіс, анімації, зовнішньої та внутрішньої реклами, іншого енергоємного обладнання.

  За словами Петра Пантелеєва, підписання документу триває, оскільки угода є відкритою.

  Попередній матеріал
  Військкомати вручили 62% від загальної кількості оповіщень про мобілізацію
  Наступний матеріал
  Урядова комісія скаржиться, що Міненерговугілля саботує розслідування "кримських контрактів" з РФ

  Від "Київенерго" вимагають попереджати про відключення енергії

  Київенерго розгядає можливість подорожчання електрики у столиці

  "Київенерго" посилило вимоги щодо підготовки будинків до опалювального сезону

  "Київенерго" буде укладати договори на гарячу воду та опалення з кожною квартирою окремо