КМДА: перебої з теплом сталися через борги "Київенерго"

  Кияни сиділи без тепла через несвоєчасне відшкодування державою різниці в тарифах. Про це заявляє перший заступник голови КМДА, Олександр Мазурчак.

  Таким чином, "Нафтогаз" змусив Київ сплатити борг за використаний газ. Через це на п`ятій та шостій ТЕЦ знизився тиск. Відтак, рівень тепла в батареях впав менш, ніж на шістдесят градусів. Це призвело до похолодання у будинках кількох районів Києва. У мерії кажуть - напередодні відбулися перемовини Міністерства палива та енергетики з НАК "Нафтогаз" України. В результаті - подачу газу поновили. Перебої з теплом сталися через борги "Київенерго" за газ. Вони склали майже півтора мільярди гривень. Держава вже виділила на погашення різниці в тарифах один мільярд 700 мільйонів гривень.

  Олександр Мазурчак, перший заступник голови КМДА: "На сьогоднішній день на мій погляд об`єктивних причин для зниження тиску немає. Київенерго має заборгованість 1 млрд. 400 млн. за газ, але підтверджені суми різниці в тарифах є в сумі 1 млрд. гривень 700 мільйонів. Тому, якщо буде проведено йому оці клірингові розрахунки, то в нього не буде ніяких боргів перед НАКом".

  Попередній матеріал
  Замовника і виконавця нападу на Чижмаря засудили і відпустили
  Наступний матеріал
  У мерії обіцяють замінити ліфти, старші 25 років
  Теги: