КМДА оприлюднила програму святкування Дня Незалежності

  Програму святкування Дня Незалежності оприлюднила Київська міськадміністрація. 21-шу річницю незалежності України кияни відзначатимуть три дні – з 24 по 26 серпня.

  Гуляння середмістям проводитимуть від Бесарабської до Європейської площ. Там влаштують всеукраїнський фестиваль морозива, карнавальне дійство "Парад вишиванок 2012" та вечірній концерт. Серед спортивно-святкових заходів - традиційний фестиваль "Тато, мама, я – спортивна сім’я", "Веселі старти на роликах", чемпіонат зі стрітболу та баскетбольні змагання. Тим часом, на Софійській площі кияни зможуть послухати класичну музику. Там облаштують три тисячі місць та сцену просто неба. Традиційно до свята почне працювати і виставка квітів на Співочому полі. Цьогоріч її тема - "Мелодії українських казок".

  Олександр Попов, голова КМДА: "Спортивні, культурні, широкомасштабні заходи, як ви бачили, буде достойна концертна програма на Майдані Незалежності. І от уже як традиція, мені цей захід дуже подобається - це концерт класичної музики, який буде на площі біля Софії Київської, я обовязково туди піду. На день міста мені цей захід дуже сподобався".

  Попередній матеріал
  Працівники Лаври просять поновити Лісничу на посаді директора
  Наступний матеріал
  На Київщині відкрили новий будинок для літніх людей
  Теги: