5.ua

КМДА оголосила земельний аукціон і виправдовується за ділянки для бійців АТО

  Київську землю виставляють на торги: департамент земельних ресурсів КМДА оголосив про аукціон 22 жовтня, під час якого з молотка піде 23 гектари землі.

  Мова йде про території в Дарницькому, Оболонському, Святошинському районах та Кільцевій дорозі. У КМДА очікують отримати від торгів щонайменше 180 мільйонів гривень. Тим часом, столичних депутатів вже звинувачують у махінаціях із землею для потреб учасників АТО. Депутат Київради від Демократичної партії Сергій Кримчак, який головував у земельній комісії за часів мерства Леоніда Черновецького, на своїй сторінці у Facebook написав – ніхто з бійців землі не отримав. У Кличка, натомість, пояснили – процедура забирає чимало часу, і досі жодної заяви від бійців, начебто, не отримали.

  "Депутати, які заявляють про нібито виділення землі на сесії Київради, вони краще ніж будь-хто – депутат, який заявляє, він очолював комісію при одіозному пані Черновецькому – всі депутати знають, що кожне виділення землі проходить через залу. Землю ми знайшли для учасників АТО. Наше ключове завдання – зробити алгоритм, за яким буде розподілятися земля", – виправдовується Віталій Кличко.

  А Олександр Харченко, голова профільної контрольної комісії Київради, пояснив: "Процедура виділення землі передбачена не нами, а земельним кодексом Верховної Ради. Це досить довга процедура, яка повинна пройти узгодження не лише з департаментом земельних ресурсів, а з Департаментом архітектури та містобудування. На сьогоднішній день рішення таке на рівні керівників департаментів та мера є . Виділена перша ділянка, 50 гектарів. Сьогодні відбуваються по першій ділянці передпроектні роботи".

  Попередній матеріал
  На завтра на Одещині оголошено штормове попередження
  Наступний матеріал
  Більшість українців вважає, що закони щодо Донбасу не принесуть миру - опитування
  Теги:
  Loading...