КМДА обіцяє подешевшання ліків для діабетиків [відео]

  Ліки для хворих на цукровий діабет подешевшають. Столична влада домовилась із виробником - підприємством "Індар" - про зменшення на 20 відсотків ціни на інсулін.

  Виробник пообіцяв - знижка для ценралізованої закупівлі київськими лікарнями діятиме до кінця року. Крім того, відтепер постачатимуть задарма шприци для діабетиків. Це дозволить зекономити бюджетні кошти - наголосили представники виробника. Натомість, у мерії заявили: зараз тривають переговори з "Індаром" про розширення ринку інсуліну у Києві. Нині половина препаратів для діабетиків, які поширюють в Києві - імпортні.

  Любов Вишневська, голова правління ПрАТ "Індар": "Достигнута договоренность о снижении цен на инсулины для города Киева, и о поставках бесплатно иголок к шприц-ручкам для киевлян и о бесплатных поставках шприцов".

  Олександр Попов, голова КМДА: "Сьогодні ми обговорювали з керівнитцвом підприємства питання, яким чином враховуюючи і зменшення ціни на препарат і враховуючи високу якість цього препарата - збільшити присутність продукції підприємства на нашому київському ринку. Перемовини - вони дадуть поштовх для того, щоб підприємство мало більший обсяг реалізації своєї продукції у нас в Києві".

  Попередній матеріал
  У Києві стартує міжнародний кінофестиваль "Docudays UA" [відео]
  Наступний матеріал
  У Голосіївському районі тротуари і дороги вкриті багнюкою через забудову
  Теги:
  Loading...