КМДА обіцяє облаштувати велодоріжки - із наступного року

  Масштабний проект з обладнання велодоріжок у столиці обіцяють розпочати вже з наступного року. Наразі у КМДА вже провели необхідні консультації з вело-активістами.

  У планах мерії також звести спортивні комплекси на Троєщині та у Голосіївському районі. Надалі у КМДА планують приділяти більшу увагу водним видам спорту, зокрема – веслуванню. Нині у Києві працює понад 4 тисячі спортивних майданчиків, з них лише 8 – веслувальні бази. 13 та 14 вересня в Українському домі пройде спортивний форум. Тут кияни зможуть ознайомитися зі столичними школами, секціями та клубами та обрати собі місце для занять спортом. А ще – відвідати майстер-класи відомих спортсменів. Також 14 вересня у столиці відбудеться Всеукраїнський олімпійський урок на Хрещатику. 

  Вадим Костюченко, заст. директора департаменту – начальник управління сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти і  науки, молоді та спорту КМДА: «На сьогодні в Києві працює 95 спортивних шкіл, де набули розвитку близько 90 видів спорту. Кількість дітей, що займається в них – більше, як 36 тисяч. Зараз іде обговорення угоди про створення соціального пакету надання послуг приватними фітнес-клубами у сфері фізичної культури і спорту незахищеним верствам населення. Така спортивна пільгова картка».

   

  Попередній матеріал
  Рух центром Києва обмежать через футбол
  Наступний матеріал
  Українські баскетболісти - в 1/8 чемінату Європи
  Теги:
  Loading...