КМДА обіцяє близько 200 мобільних вбиралень до Євро-2012

  До Євро-2012 з туалетами! Чиновники обіцяють встановити майже дві сотні мобільних вбиралень. Переважно їх розташують у середмісті та на автобусних парковках. Нині ситуація із клозетами невтішна - більшість не працює. Безкоштовних взагалі немає, а сервіс платних - не витримує критики.

  Головна спортивна арена майже готова. Уже за місяць тут з`являться перші вболівальники. Для більшості з них пиво та футбол – речі невід`ємні. Напої чи не на кожному кроці, а от знайти вбиральню - неабияка проблема. Найближчий туалет можва відшукати аж на Хрещатику. За похід до вбиральні доведеться викласти від півтори до двох гривень. Утім, від сервісу люди не у захваті.

  Перехожі: "Честно говоря, состояние отвратительное, абсолютно отвратительное. При том, что грязно, вода на полу, запах. Что еще не очень".

  Перехожі: "Я живу за границей, там туалетов очень много. Ко всему, во все бары и рестораны пускают".

  У Києві задарма у туалети пускають лише заклади швидкого харчування. А от в інші кав`ярні та ресторани - зась.

  Киянка: "Могли не пустить, они ж предназначены для посетителей, а не для всех желающих".

  Ті, кому несила шукати туалет, на вбиральню перетворюють затишне подвір`я. 

  Киянка: "Ну извините, бывает такая ситуация, что человека так прижмет, что и все, или-или. Поэтому выбора у него нет. Что ж делать? Бывает. А если приспичило, что делать? Вот, на Крещатике я видела".

  Киянка: "В повседневный день довольно-таки часто. Дня не проходит, чтобы не справляли нужду в нашей арке".

  Журналістка: "Как вы с этим боретесь?"

  Киянка: "Выливаем ведро холодной воды и вонь исчезает".

  В Управлінні комунального господарства пояснюють - більшість туалетів не працює, вони на ремонті до літа. Проблему нестачі вбиралень до Євро намагатимуться розв`язати за рахунок встановлення модульних кабін. 

  Наталя Дзюба, начальник відділу головного управління комунального господарства КМДА: аме на них робиться акцент, це 120 таких, і крім того, ми ще розробили програму концепцію, це в тих місцях, де буде найбільший наплив уболівальників, там де будуть зупинки автобусів, автотранспорту, там буде ще встановлено додаткових 49 модульних туалетів". 

  Поки чиновники мізкують над тим, як догодити фанам, у туристів, які зараз відвідують столицю, від туалетів волосся стає дибки.

  Зореслав, турист: "Який сервіс? Я не розумію, про що ви кажете. Поясніть, якщо я плачу гроші, то чому отримую такі умови? Чому бабця видає мені туалетний папір? Він має бути в кабінці! У нас в Канаді туалети взагалі безкоштовні, до того ж набагато чистіші". 

  Олена Махно, Іван Головач та Роман Гриценко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  100-літній будинок на Хрещатику хочуть знести для побудови хмарочосу
  Наступний матеріал
  Сьогодні три українські команди зіграють у Лізі Європи
  Теги: