gazeta.lviv.ua

КМДА обіцяє 50% знижку на ліки з "карткою киянина"

  Комунальне підприємство "Фармація" домовилося з вітчизняними виробниками фармацевтичної продукції про зменшення ціни на основні ліки та розширення пільгового переліку до 160 найменувань.

  Про це повідомляє управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації КМДА.

  Генеральний директор комунального підприємства "Фармація" Руслан Світлий розповів, що відповідний документ підписаний з п’ятьма компаніями, які погодилися знизити ціну закупівлі на необхідні препарати від хвороб серця, сосудів, суглобів, органів дихання, протизапальні та протизастудні препарати, а також вітаміни, мазі, сиропи та інше. Власники "Картки киянина" зможуть їх придбати зі знижкою до 50%.

  "Якщо раніше пільгові ліки були доступні лише у сорока аптеках КП "Фармація", відтепер їх можна придбати у всіх 98 соціальних аптеках муніципального підприємства. А перелік збільшений від 100 до 160 найменувань", – сказав Світлий.

  Керівник КП "Фармація" переконує, що в аптеках "Фармації" на ці ліки практично немає націнки, а знижка у середньому складає 30%. Майже вполовину дешевше, ніж у комерційних аптеках, власники "Картки киянина" зможуть придбати препарати "Лізак", "Амброксол", "Пантестін", "Єврораміпріл", "Амізон".

  "Ми продовжимо працювати над розширенням переліку пільгових ліків. Крім цього, КП «Фармація» планує розвиток нещодавно запущених проектів, серед яких "Окуляри киянам", – зазначив Світлий.

  Він також запевнив, що підприємство постійно моніторить вартість фармацевтичної продукції на столичному ринку, аби запропонувати киянам найбільш привабливу ціну та стимулювати інші аптеки знижувати націнку.

   

   

  Попередній матеріал
  Через вибух в Одесі постраждали вісім людей
  Наступний матеріал
  Держдума РФ відмовилась вводити покарання за пропаганду насильства у ЗМІ

  У київських лікарнях планують встановити мережу Wi-Fi

  Столичний фармацевтичний завод Борщагівський хімфарм виставили на торги

  Новий глава МОЗ домовився з фармацевтами про відкритість, кооперацію і чесні правила

  Недужі українці просять фармацевтів не підвищувати ціни на ліки