КМДА не каратиме уболівальника за зламане дерево на Хрещатику

  Столична влада не каратиме уболівальника за зламане дерево на Хрещатику. За словами заступника голови КМДА Анатолія Голубченка, такі випадки є звичайною ситуацією під час матчу, а пошкоджене фанами майно під час чемпіонату відшкодує своїм коштом УЄФА.

  На компенсацію збитків, а також підготовку до Євро, футбольна асоціація виділила місту півтора мільйони євро. Крім того, чиновник спростував інформацію про вирубку каштанів на Хрещатику через облаштування фан-зони. Нагадаємо, напередодні під час матчу Англія-Іспанія уболівальник виліз на одну з лип посеред Хрещатика, впав з неї і зламав дерево. Міліція тоді заявила - фан-бешкетник не іноземець, а приїхав до столиці з Полтавщини.

  Анатолій Голубченко, заступник голови КМДА: "Усе буде відбуватися відповідно до законодавства. Ми, відверто кажучи, коли будували фан-зону, і враховуючи досвід європейських країн, представляли собі, що можуть бути такі випадки. Тому ми будемо діяти точно так же, як діяли в інших європейських країнах при проведенні таких заходів. І там відбувались такі ж події, не менше, а навіть більше".

  Попередній матеріал
  Столичну фан-зону таки розширять
  Наступний матеріал
  Андрій Шевченко відкрив стадіон для школярів на Оболоні
  Теги: