КМДА має намір таки підвищити тарифи на комірне

  Мерія заявила про намір підвищити тарифи на комірне для киян. Слідом за подорожчанням тепла та води для бюджетників та підприємств міська адміністрація оприлюднила проект збільшення тарифу для населення.

  За ним ціна опалення зросте майже на третину і становитиме 2 гривні шість копійок за метр опалюваної площі. Холодна вода подорожчає на 70 відсотків, тобто підскочить до восьми гривень чотирнадцяти копійок. Водогін із розрахунком на людину коштуватиме - 5 гривень 94 копійки. Гаряча вода підніметься у вартості на 60 відсотків до 37 гривень 45 копійок плюс три гривні 78 копійок за її відведення. Це для квартир, які не обладнані лічильниками. Ознайомитися з тарифними проектами можна на офіційному сайті міської адміністрації. Також там до 14 лютого прийматимуть зауваження щодо змісту документів.

  Нагадаємо, що 25-го грудня минулого року Київрада затвердила мораторій на підвищення тарифів для населення.

  Леонід Черновецький, голова КМДА: "На 30 процентов мы должны будем поднять. Для молодых, для всех, кроме, тех, кто живет за чертой бедности. По поводу элитных домов - мы проверяли я и мои коллеги - мы их нашли с трудом, в том числе и мой дом. И они будут платить в 5, в 10 раз дороже".

  Попередній матеріал
  Щонайменше до 12.02.09 Київ лишатиметься без бюджету
  Наступний матеріал
  Черновецькому не дозволять продавати історичні пам`ятки?
  Теги: