КМДА: кияни самі оберуть розміщення зон безкоштовного Wi-Fi

  Місця для розміщення безкоштовного Wi-Fi у столиці кияни зможуть обирати самі. Про це заявив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

  За його словами, містяни зможуть проголосувати та обрати місцевість з дармовим інтернетом на офіційному сайті міста. А уже до кінця літа Wi-Fi має з`явитись на площі Франка, парку Шевченка, Оболонській набережній, Контрактовій площі та у парку Позняки. Нині ж скористуватись послугою можна тільки на ділянці від Європейської площі до стадіону "Олімпійський". Працює у середмісті безкоштовний Wi-Fi уже більше тижня. За цей час послугою скористувалось 12 з половиною тисяч містян.

  Кияни: "У меня не было времени серьйозно ознакомится, но я попробывал. Время ответа действительно быстрее, чем в некоторых кафе и других местах, где есть бесплатный Wi-Fi ".

  Кияни: "Шикарно работает. Оно везде в цивилизованых странах, возле каждого кафе и Wi-Fi - это как правило хорошего тона уже".

  Руслан Крамаренко, заступник голови КМДА: "В Києві багато є туристів, багато користувачів інтеренету і сам ринок він цього потребує. В будь-якому місті в Європі або в Азії давним давно є безкоштовний Wi-Fi . Якщо є у всіх, чому його не повинно бути в Києві".

  Попередній матеріал
  Музичний театр для дітей бореться за своє приміщення [відео]
  Наступний матеріал
  На Подолі може розгорітись новий забудовний скандал
  Теги: