КМДА: комунальні аптеки столиці відновили роботу

  Сьогодні запрацювали усі комунальні аптеки "Фармація" у Києві. Про це повідомив заступник начальника головного управління охорони здоров’я столиці Олександр Загородній.

  Напередодні майже половина цих закладів не обслуговували клієнтів через відсутність договорів оренди. Іще зранку біля входу деяких медичних крамниць висіли оголошення, що вони не працюють із технічних причин. У самій "Фармації" причини закриття аптек коментувати відмовилися. Нагадаємо, у столиці працює майже 180 аптек цієї мережі. І лише через них пільговиків забезпечують медикаментами, а діабетиків - інсуліном.  

  Лідія, киянка: "У нас позакрывали три аптеки "Фармацея". Сюда приехали. С зятем искали, объездили вчера весь город, полгорода, а сюда приехали - заказали, сейчас иду забирать. Ну, я в таком месте живу, что мне далеко подниматся, ну и нога. У меня просто нету аптеки рядышком, так что заказать надо средство".

  Олександр Загородній, заступник начальника ГУ охорони здоров’я та медичного забезпечення КМДА: "Аптечні заклади, кіоски і аптечні пункти працюють в звичному режимі, як і працювали. Пацієнтам нема чого - в тому числі і пільговим категоріям - особливо немає чого переживати. Сам випадок, що трапився - це урок для того, щоб якісь можливі ризики передбачувати". 

  Попередній матеріал
  Мерія виділила 1 млн. грн. для утримання цін на соціальний хліб
  Наступний матеріал
  У Києві презентували 2 книги для незрячих дітей
  Теги: