КМДА хоче повернути собі право реєстрації земельних ділянок

  Через труднощі з реєстрацією землі, бюджет Києва втратив мільярд гривень. Нині у столиці практично неможливо здійснити планування та погодження забудови, реєстрації прав оренди чи власності на земельні ділянки та комунальне майно.

  На кожній сесії депутати Київради розглядають близько 200 земельних питань, але за півроку позитивне рішення отримали лише 8. За словами чиновників, причиною ускладненої ситуації є те, що у Департаменту земельних ресурсів при КМДА забрали повноваження з реєстрації ділянок. Аби повернути їх, голова КМДА Олександр Попов доручив підготувати та направити до Кабінету міністрів України відповідний пакет пропозицій.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Часу у нас немає, але ситуацію треба виправляти негайно. У нас проект рішення підготовлений, і там є те, що ми хочемо зробити в законодавчому полі. Є об`єктивні причини і їх можна вирішити ось таким чином - через зміни нормативно-законодавчої бази".

  Руслан Крамаренко, заступник голови КМДА: "Також були надані доручення, одні тижневого терміну, другі - місячного терміну, щодо врегулювання ситуації з видачею документації через дозвільні центри і з ситуацією врегулювання державного бюджету, тому що деякі дії керівників територіальних органів зараз прямо впливають на наповнення бюджету міста Києва".

  Через складності реєстрації землі із посади звільнили керівника Реєстраційної служби столичного управління юстиції - Ярослава Андрієнка.

  Попередній матеріал
  У метрополітені похвалились успіхами у боротьбі з несанкціонованою торгівлею
  Наступний матеріал
  У КОДА задоволені виконанням бюджету за перше півріччя
  Теги: