Кличко 5.ua

Кличко звинуватив столичного чиновника у заподіянні мільйонних збитків

  Голова Київської держадміністрації Віталій Кличко звинуватив заступника директора департаменту містобудування та архітектури КМДА Андрія Вавришева у службовій недбалості.

  Кличко вимагає, щоб чиновник написав заяву про звільнення. Це Вавришу закидають уже не вперше. Минулого року у грудні столичний очільник відсторонив його від виконання обов'язків через підозру у корупції. Однак тоді доказів не знайшли. Чи написав чиновник заяву на звільнення, наразі невідомо. Коментувати заяву Кличка Вавриш відмовився.

  Це не єдиний київський чиновник, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем. Загалом за результатами внутрішніх перевірок до прокуратури Києва міська влада передала одразу кілька справ. Сума збитків, завданих державі вражає, - майже 3,5 млрд грн.

  "Було б непогано, щоб прокуратура публічно звітувала перед засобами масової інформації, представниками громадськості на комісії, що зроблено, яким чином відбуваються процеси по тих кримінальних провадженнях, які порушені, і коли ми побачимо покараних людей", - заявив Кличко.

  Тим часом у самій мерії зволікають із Антикорупційною програмою Києва. Її мали затвердити ще на початку червня. Однак в управлінні з питань запобігання та протидії корупції досі не розробили відповідний документ. Причина - брак кваліфікованих кадрів. Закінчити обіцяють лише за два місяці.

  "Ми пропонуємо зробити план розпорядження і затвердити план окремих заходів, які увійдуть до майбутньої цільової антикорупційної програми", - зазначив секретар Антикорупційної ради Володимир Гой.

  Нагадаємо, правозахисники підготували антикорупційну соціальну рекламу. Незабаром білборди з’явиться в українських містах.

  Попередній матеріал
  Президент звернувся до народу з нагоди 25-ї річниці Декларації про суверенітет
  Наступний матеріал
  Порошенко планує прийти в Раду на голосування за зміни до Конституції - ЗМІ