5.ua

Кличко залучає структури ООН для створення інвестиційної привабливості Києва

  Київський міський голова Віталій Кличко зустрівся з помічником Генерального Секретаря ООН, заступником генерального директора Управління ООН з обслуговування проектів Віталієм Ваншельбоймом з метою обговорення питання залучення інвестицій до столиці України.Про це повідомляє прес-служба КМДА.

  Як зазначено, сторони обговорили можливість залучення іноземних інвестицій в розвиток інфраструктурних та соціальних проектів Києва. Віталій Ваншельбойм наголосив, що Управління ООН з обслуговування проектів спеціалізується на залученні грантів і кредитів для реалізації соціально значущих проектів.

  У свою чергу, Київський міський голова зазначив, що Київ має низку планів щодо розвитку міської інфраструктури.
  "Багато років Київ практично не розвивався, на відміну від міст, наприклад, Польщі. Зважаючи на складну ситуацію з міським бюджетом, ми зацікавлені у залученні приватних інвесторів до фінансування цілої низки проектів. У першу чергу, це стосується сфери громадського транспорту, розвитку дорожньої інфраструктури та соціальних проектів", - заявив Віталій Кличко.

  За результатами зустрічі Київський міський голова пообіцяв Віталію Ваншельбойму надати презентацію кількох проектів для подальшої роботи з інвесторами.

  Попередній матеріал
  На Сході з органів МВС звільнено майже чотири тисячі правоохоронців
  Наступний матеріал
  У Мінфіні готові регулювати питання кредитів у військовослужбовців в зоні АТО
  Теги:
  Loading...