Кличко закликав ЛГБТ-спільноту не проводити "Марш рівності" в Києві

  Київський міський голова Віталій Кличко закликав організаторів "Маршу рівності" утриматися від проведення "неоднозначної" акції, нагадавши про те, що на сході України триває війна.

  Як повідомляє Інтерфакс-Україна, в оприлюдненій прес-службою Кличко заяві зазначається, що в Києві не існує утисків за будь-якими ознаками, і кожній людині гарантовано вільне висловлення поглядів і переконань. Водночас "Марш рівності" і в мирний час підвищував градус напруження в суспільстві, викликав багато суперечок і проходив із бійками та протистояннями.

  "Сьогодні, коли на сході України триває війна, проводити масові заходи, які до того ж мають неоднозначне сприйняття в суспільстві, не на часі. У нас зараз один ворог - військова агресія на сході. Тому я закликаю кожного не грати на руку ворогу, не розпалювати ворожнечі та не створювати чергового протистояння в центрі столиці", - заявив Кличко.

  "Я звертаюся до організаторів утриматися від проведення таких заходів. Безпека у місті сьогодні - передусім", - закликав Кличко.

  Нагадаємо, 6 червня в Києві заплановано проведення "Маршу рівності". Це четвертий "Марш рівності", який ЛГБТ-спільнота має намір провести в столиці, але вдалося провести цей захід лише у 2013 році, коли влада та міліція зуміли гарантувати безпеку учасникам маршу. Партія "Правий сектор" заявила про намір не допустити проведення гей-параду, під яким у політсилі мають на увазі "Марш рівності", та закликала владу Києва заборонити цей захід шляхом звернення до суду.

  Попередній матеріал
  20-річний студент винайшов першу систему очищення океанів, що запуститься у 2016 році
  Наступний матеріал
  Росія несе особливу відповідальність за ситуацію на Донбасі – генсек НАТО