5.ua

Кличко визначився зі своїми заступниками

  Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) і міський голова столиці Віталій Кличко направив до Кабінету міністрів подання на призначення п'яти своїх заступників.

  Жоден з передбачуваних столичних керівників, як і Кличко, раніше не займався міським господарством.

  Джерело "Капіталу" в апараті прем'єр-міністра Арсенія Яценюка розповіло, що Кличко направив подання на призначення своїх заступників ще 14 липня.

  Зокрема, на посаду першого заступника голови КМДА пропонується нинішній радник Кличка, співвласник будівельної компанії "К. А. Н. Девелопмент" Ігор Ніконов.

  Варто зазначити, що після виборів Віталій Кличко на зустрічі з активістами Майдану називав своїм першим заступником керівника виборчого штабу, народного депутата Павла Рябікіна (УДАР). Але зараз рекомендує його лише на посаду заступника - керівника апарату адміністрації.

  Ще на три посади заступників пропонуються екс-керівник національного проекту "Чисте місто" і колишній кандидат від УДАР на парламентських виборах 2012 р. (по округу в Чернівецькій області) Богдан Баласинович, президент Українського медичного клубу Іван Сорока та виконавчий директор Koktebel Jazz Festival Кирило Млинарич. Експерти очікують, що Баласинович відповідатиме за економічний і інвестиційний напрямок, Сорока - за гуманітарний блок, а соціально-культурний напрям буде сферою відповідальності Млинарича.

  За інформацією депутата Київської міської ради Андрія Страннікова, який є соратником Кличка, в КМДА очікують указу про призначення заступників голови вже найближчим часом: "Некоректно коментувати ці питання, це повноваження Кличко, але повірте, призначення буде скоро".

  Странніков зазначив, що комісії міськради не можуть почати розгляд земельних і майнових питань для ліквідації дефіциту бюджету без підпису профільного заступника голови КМДА.

  Нагадаємо, міський голова Києва раніше заявив про необхідність припинення вилучень з міського бюджету.

  Попередній матеріал
  Порошенко вітає підсумкову заяву Ради Європи
  Наступний матеріал
  Уряд планує сьогодні провести раніше відкладене засідання
  Теги:
  Loading...