5.ua

Кличко вимагає припинити вилучення коштів з бюджету столиці

  Станом на початок липня поточного року столична влада має близько 60 млн грн боргу із зарплати працівникам бюджетної сфери Києва.

  Про це заявив київський міський голова Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-служба КМДА.

  "Близько 260 тис. бюджетників  (Києва – Ред.), які, маючи невисокі доходи, залишилися на цей час без зарплати" - сказав Кличко.
  Він додав, що через вилучення з бюджету Києва до держбюджету міська влада не має коштів на ці потреби.
  "Сьогодні ми повинні невідкладно виплатити ці кошти. А виходить, що ми не можемо використовувати на першочергові потреби зароблені містом гроші", - сказав Кличко.
  Міський голова також зауважив, що неодноразово обговорював ситуацію з прем'єром та з міністром фінансів, зважаючи на те, що прогноз дефіциту у Києві становить 3 млрд грн.
  "Ми розуміємо, що в країні важке економічне становище, але ще раз хочу підкреслити, що Київ теж знаходиться в непростій ситуації. Столиця катастрофічно потребує коштів. У бюджеті у нас навіть не нуль, а великі борги", - додав він.
  Водночас, Кличко доручив бюджетній комісії Київради розглянути у стислі терміни всі бюджетні питання і винести відповідні рішення на розгляд Київради.
  "Але, підкреслюю, уряд має припинити практику вилучення коштів з бюджету столиці. Нам необхідно знаходити кошти для того, щоб не зупинити роботу міського господарства, щоб інфраструктура міста працювала, щоб були світло, газ, тепло, вода в будинках", - наголосив Кличко.
  Київський міський голова також додав, що головне завдання для нього — наповнення бюджету, за рахунок виведення з "тіні" досить великої частини коштів, оптимізація роботи комунальних підприємств.

  Попередній матеріал
  Двоє льотчиків зі збитого Ан-26 - в полоні у терористів, доля інших осіб - поки що невідома - Тимчук
  Наступний матеріал
  ОБСЄ планує збільшення кількості спостерігачів на Сході України
  Loading...