кличко мер київ 5.ua

Кличко вимагає покарання для провокаторів, які вчинили сутички на Марші рівності

  Міський голова Віталій Кличко вимагає покарати провокаторів, через яких постраждали дев'ятеро правоохоронців на Марші рівності на Оболонській набережній сьогодні, 6 червня. Він запевняє, що особисто це проконтролює.

  Про це заявив міський голова Віталій Кличко, повідомляє прес-служба КМДА.

  "Сьогодні міліція виконувала свій обов'язок, забезпечуючи порядок на марші. І те, що відбулося, коли агресивні молодики нападали на учасників маршу, вступили в сутички з правоохоронцями, є неприпустимим. Особливо в умовах, коли країна протистоїть зовнішній агресії, правопорядок в містах, безпека - це головне. Тому всі, хто чинив безлад, повинні бути жорстко покарані. Я особисто беру це питання під контроль", - зазначив Кличко.

  Він також наголосив, що у столиці не існує утисків за будь-якими ознаками, і кожній людині гарантується вільне висловлення поглядів і переконань. "Я вважаю, що політичні сили, які виступали проти маршу, "підігріли" ситуацію, намагаючись створити собі сумнівний піар на темі прав меншин", - сказав міський голова.

  Раніше Кличко закликав не створювати напруги в столиці та звернувся до організаторів маршу утриматися від його проведення, а до політичних сил - не чинити провокацій та поважати права меншин.

  Попередній матеріал
  Порошенко: Україна і Канада розпочали консультації щодо спрощення візового режиму для українських громадян
  Наступний матеріал
  Гарпер: Канада готова застосувати нові санкції щодо РФ, якщо цього вимагатиме ситуація
  Теги:
  Loading...