Фото КМДА

Кличко використає досвід Берліна для охорони порядку у Києві

  Міська влада буде використовувати позитивний досвід Німеччини і сучасні технології для забезпечення безпеки у Києві.

  Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко в коментарі журналістам після зустрічі з німецькою делегацією з Берліна (Німеччина), повідомляє прес-служба КМДА

  "За останні 20 років Берлін провів багато успішних реформ. І ми домовилися, що  ці напрацювання, позитивний досвід Німеччини будемо реалізовувати у Києві, адаптуючи їх до українських реалій. Ми обговорили  питання співробітництва і шляхи вирішення проблем, які існують у Києві. Один з пріоритетів – безпека киян. І тут за допомогою колег з Берліна ми будемо вивчати, як створити муніципальну міліцію, яка забезпечує ефективну безпеку громади", – сказав Віталій Кличко.  

  У свою чергу президент поліції Берліна, присутній у складі делегації, зазначив, що вони готові передати Києву свій позитивний досвід і сучасні технології.

  "Ми є сучасною поліцією, поліцією громадян. Наші поліцейські – представники громади, вони служать громаді і вважають себе службою надання послуг", – зазначив керівник поліції.

  Віталій Кличко також розповів, що інші важливі напрямки співробітництва між Києвом та Берліном – це боротьба з корупцією і створення сприятливого інвестиційного клімату.

  Очільник німецької делегації сенатор Франк Хенкель подякував меру Києва за запрошення і відзначив схожість Києва та Берліна як сучасних європейських столиць.

  "З часів падіння Берлінської стіни у нас було проведено багато реформ, і ми охоче поділимося своїм досвідом із Києвом. Віталій Кличко запропонував цікаву програму, яка дозволяє поглибити діалог і співробітництво між нашими містами. Він належить до людей, які цікавляться нашим досвідом, і є відкритим до співпраці", – зазначив сенатор.

  Він також підкреслив, що візит німецької делегації до Києва – це водночас знак підтримки і солідарності з громадянами України у ці важкі часи.

  Попередній матеріал
  Луценко розповів про створення "спеціальної зони" на Донбасі
  Наступний матеріал
  Киян просять активніше долучатись до обговорення перейменування вулиці Інститутської
  Loading...